جهت دریافت اخرین اخبار سایت و ... در کانال تلگرام سایت عضو شوید

ماشين ليبل زن تمام اتوماتيک OPP

ماشين ليبل زن تمام اتوماتيک OPP  مدل LB 6000

ماشين برچسب زنی با چسب حرارتی قابليت چسباندن برچسب OPP نواری را روی ظروف استوانه ازجنس پلاستيک ، شيشه ، PET و قوطی را بطورتمام گرد دارا مي باشد.دستگاه دارای کنترل PLC می باشد و سيستم مونيتورينگ HMI به گونه ای طراحی شده که اپراتور به راحتی ميتواندماشين را تنظيم نموده و ميزان راندمان توليد را نيز تغيير دهد . لازم بذکر است تمامی تغييرات و تنظيمات دستگاه از طريق صفحه نمايشگر لمسی (Touch Screen)  قابل اجراست.کليه سطوح شاسی ماشين با رنگ اپوکسی روکش شده و ماشين منطبق با بالاترين استانداردهای صنايع غذايی و دارويی است. سيستم رول بازکن دستگاه ليبل زن بوسيله سرو موتور تغذيه ميشود.

 

ماشين تری بلوک

 ماشين تری بلوک  (بطری شوی _ پرکن_ دربند) مدل RFC4000

دستگاه کاملا اتوماتيک بوده و به صورت يکپارچه (بطری شوی-پرکن – دربند)بر روی يک شاسی نصب می گردد.ماشين فوق از نوع (neck)گلوگير بوده و تعویض سایز ظرف به حداقل قطعات تعویضی نیاز دارد.

ماشین برای انواع بطری pet از cc 250 cc - 1500 مناسب می باشد.کليه قطعات درگير با مواد و کاور دور دستگاه از جنس استينلس استيل316و304 اروپايی بوده و قطعات برقی از نوع اروپايی مي باشد. دستگاه دارای کاور محافظ اپراتور از جنس استيل و طلق پلی کربنات می باشد.دستگاه دارای کنترل PLC  می باشد و سيستم مونيتورينگHMI  به گونه ای طراحی شده که اپراتور به راحتی مي تواند ماشين را تنظيم نموده و ميزان راندمان توليد را نيز تغيير دهد در ضمن تمامی تغييرات و تنظيمات دستگاه از طريقصفحه نمايشگر لمسی (Touch Screen)  قابل اجراست.سيستم نک بالابر بطری در قسمت پرکن بصورت بادی ( سيلندر , پيستونی ) مي باشد .دستگاه دارای سورت درب و سنسور شوت، سورت و مخزن درب می با شد . دستگاه دارای اير کانواير و بالا بر درب و کنترل سطح ديجيتالی می باشد. هد دستگاه از نوع مگنتی  بوده و قابل تنظيم می باشد . ماشين فوق بصورت 24 نازل آب پاش و 32 نازل پرکن و 8 هد دربندی ساخته مي شود و برای پر کردن انواع مایعات رقیق از جمله آب معدنی , دوغ و شیر استفاده می شود .

 

دستگاه رديف کن مدل BU10000

دستگاه تمام اتوماتيک رديف کن بطری مجهز به 1 مترکانواير از نوع تسمه ای با قابليت تنظيم ارتفاع به صورت الکترونيك جهت سورت بطری براي  ظروف PET از 250ccالي 2250cc مي باشد.  دستگاه دارای بالابر بطری تمام اتومات مجزا ، سیستم مانیتورینگ HMI و کنترل PLC می باشد .

دستگاه به گونه ای طراحی شده که اپراتور به راحتی ميتواند دستگاه را تنظيم نموده و ميزان راندمان توليد را نيز تغيير دهد لازم بذکر است تمامی تغييرات و تنظيمات دستگاه از طريق صفحه نمايشگر لمسی (Touch Screen) قابل اجراست.

دستگاه دارای یک دست قالب مطابق نمونه بطری ارسالی می باشد.
کليه سطوح شاسی ماشين با رنگ پودری الکترواستاتیک روکش شده و ماشين منطبق با بالاترين استانداردهای صنايع غذايی و دارويی طراحی و تولید شده است .


دستگاه ردیف کن بطری دارای سنسور کنترل سرعت درخروجی و سنسور کنترل حجم بطری داخل مخزن مي باشد.

 

دستگاه دسته زن

دستگاه دسته زن مدل HA – 30

دستگاه دسته زن به صورت تمام اتوماتیک بوده و قابلیت چسباندن چسب نواری و کاغذ را بر روی بسته های شرینگ شده دارا می باشد.شاسی دستگاه از جنس آهن با رنگ اپوکسی ضد اسید پوشش داده می شود. دستگاه دارای 3 متر ریل عرض 33 سانت و دارای کاور محافظ از جنس استیل می باشد.

دستگاه دارای کنترل PLC می باشد و سيستم مونيتورينگHMI به گونه ای طراحی شده که اپراتور به راحتی مي تواند ماشين را تنظيم نمايد. لازم بذکر است تمامی تغييرات و تنظيمات دستگاه از طريق صفحه نمايشگر لمسی(Touch Screen)   قابل اجراست.

سرعت ماشين دسته زن 30 بسته در دقيقه مي باشد.

ماشين شرينگ اورلپ مدل : SH 25- OL

اين دستگاه کاملاٌ اتوماتيک بوده و جهت بسته بندی انواع بطريهای پلاستيکی و PET در بسته های دو يا سه ويا چهار رديفه (بدون سينی) استفاده ميشود . ماشين دارای دو قسمت رديفکن اتوماتيک و تونل حرارتی ميباشد . قسمت رديفکن اتومات ظروف را در بسته های دلخواه (حداکثر 6*4 ) مرتب ميکند .در اين ماشين فقط از يک طاقه پلاستيک استفاده ميشود . ماشين پس از برش پلاستيک , آنرا بصورتی دور بسته قرار ميدهد که لبه های آن مقداری هم پوشانی داشته باشند( سيستم اورلپ ) .  ماشين تيغه دوخت ندارد و هنگام عبور بسته از تونل حرارتی , لبه های پلاستيک به هم متصل ميشوند .دستگاه دارای کنترل PLC  می باشد و سيستم مونيتورينگHMI  به گونه ای طراحی شده که اپراتور به راحتی ميتواندماشين را تنظيم نمايد در ضمن تمامی تغييرات و تنظيمات دستگاه از طريق صفحه نمايشگرلمسی(Touch Screen)   قابل اجراست. دستگاه مجهز به دو عدد فن  خنک کننده بسته در انتهای تونل ميباشد.

سرعت ماشين 25 بسته در دقيقه ميباشد.

 لازم بذکر است  ماشين فوق قابليت توليد با نايلون چاپ شده همراه با خال فتوسل را دارا مي باشد .

بالا